vaše ip adresa


3.233.232.160

Hostname: ec2-3-233-232-160.compute-1.amazonaws.com
Protokol: IPv4

IPv4: in progress
Zpětná kontrola hlavní IP:
3.233.232.160

RYCHLOST PŘIPOJENÍ ... VÍCE INFO

váš počítač

Operační systém:

Prohlížeč / jádro:

Prohlížeč: Ccbot
Verze: 2.0

JavaScript


blog mojeip.cz

Jak zjistit IP adresu routeru?

Jak zjistit IP adresu routeru v operačním systému Windows 10? (pro Windows 8.1 a Windows 7 je postup podobný). Možností je několik. My vybereme dvě, které jsou univerzální pro základní verze OS Windows: Možnost první: V „Prohledat Windows“ zadejte „síťová připojení“ a otevřete ovládací panel „Zobrazit síťová připojení“. (ukázka z OS Windows 10 a 7) […]

Příspěvek Jak zjistit IP adresu routeru? pochází z mojeIP.czMobilně a už ne jinak …

Mobilně … jinak už to nejde. Za poslední rok v návštěvách na mojeip.cz ztrácí desktopy -7% a naopak mobily nabraly 45% a tablety 19%. Rovněž Flash už nepoužívá cca 20% všech návštěvníků a u mobilních zařízení je to téměř 100%. I když desktopy přes sedmi procentní ztrátu drží 90% podíl v návštěvnost, samozřejmě nelze  10% […]

Příspěvek Mobilně a už ne jinak … pochází z mojeIP.czZjištění MAC adresy

V dnešním článku se podíváme jak provést zjištění MAC adresy. MAC adresu může ještě stále chtít některý poskytovatel internetových služeb (ISP). MAC adresa je jedinečné číslo, které přiřadil již výrobce danému síťovému prvku. MAC adresu nemají jen síťové karty, ale  všechna síťová zařízení, tedy i switche, routery, VoIP brány apod.. V systému Windows Vista, Windows […]

Příspěvek Zjištění MAC adresy pochází z mojeIP.cz
Externí linky:
Tip na zdravé spaní, mohou být zdravotní polštáře na krční páteř. Specializací jsou anatomické pohankové polštáře plněné pohankovými slupkami. Proti bolesti zad a před masáží můžete využít nahřívací polštářky do mikrovlnky.

faq

Co je to:
IP adresa   hostname   pevná IP   ISP   TCP/IP   IPv6 adresa   interní IP adresa   Chci vědět o IP adrese více Jak zjistit IP adresu  

Co je to IP adresa? IP adresa je jedinečná adresa počítače v internetu. Udává se ve tvaru yyy.yyy.yyy.yyy, kde yyy je číslo v rozsahu 0 až 255. Může vypadat například takto: 93.112.07.247 .

Co je to hostname? Hostname, slouží podobně jako IP adresa k idetifikaci počítače v síti.

Co je to pevná IP? Tato IP adresa zůstává po celou dobu dané služby stejná a nemění se. Adresu přiděluje administrátor(většinou ISP) a tato adresa počítači zůstává i po vypnutí nebo restartu modemu či systému.

Co je to ISP? Internet Service Provider (ISP) - poskytovatel služeb přístupu k internetu.

Co je to TCP/IP? Transmission Control Protocol/Internet Protocol - v současné době nejpoužívanější protokol(chcete-li standard) pro komunikaci v sítích. V 70 letech vyvinutý pro ministerstvo obrany USA.

Co je IPv6 adresa? IPv6 (internetový protokol verze 6) v současné době nahrazuje nevyhovující IPv4. Protokol IPv6 hlavně poskytne mnohem větší prostor adres, které v protokolu IPv4 docházejí. Dalším plusem tohoto moderního protokolu je lepší "práce" s vysokorychlostními daty.

Co je to interní IP adresa? Interní nebo i lokální IP adresa je provozována v Local Area Network (taky LAN, lokální síť, místní síť). Lokální adresy se používají pouze v těchto malých sítích, které jsou převážně používany v domáctnostech, školách či malých a středních firmách.

Chci vědět o IP adrese více!? Pak navštivte největší Internetovou encyklopedii wikipedia

Jak zjistit IP adresu ? Jednoduše, přece zde:-) na www.mojeip.cz .